3 обяви -

Обяви за Изкуствена Дом и градина

Изкуствена трева

Дом и градина » Градина » Градински мебели, декорации

300 лв.

гр. Монтана , Идеален център

Изкуствен бенжамин в кашпа

Дом и градина » Цветя

125 лв.

гр. Шумен , Център

Изкуствена червена роза за декорация, 65 см

Дом и градина » Цветя

1.30 лв.

гр. Добрич , Северен парк