5 обяви -

Обяви за Плетени Дом и градина

Плетен хамак с дървена рамка 200х80 см.

Дом и градина » Градина » Градински мебели, декорации

22 лв.

гр. Пловдив , Кючук Париж

Плетено на една кука каре

Дом и градина » Други

24 лв.

гр. Берковица , Област Монтана

Конци за плетене и бродерия

Дом и градина » Изкуство и декорация » Гоблени

45 лв.

гр. Берковица , Област Монтана

Ръчно плетено перде на една кука 120/190 см

Дом и градина » Завеси, спално бельо и килими » Пердета, завеси

85 лв.

гр. София , Абдовица

Комплект 6 броя Метални куки за плетене с ластици прежда

Дом и градина » Домашни потреби

12 лв.

гр. Радомир , Област Перник
Подобни търсения:

Обяви за Плетени Дом и градина . Плетен хамак с дървена рамка 200х80 см.. Плетено на една кука каре. Конци за плетене и бродерия. Ръчно плетено перде на една кука 120/190 см. Комплект 6 броя Метални куки за плетене с ластици прежда.